Kjo përbërje do t’ju ndihmojë të humbisni 4 kg, dhe 16 cm bel në vetëm 4 ditë!, Mos e përdorni këtë më shumë se 4 ditë!

Tema kryesore që të gjitha gratë diskutojnë është humbja e peshës. Çdo grua dëshiron të ushqehet mirë dhe të duket mirë në të njëjtën kohë, por kjo nuk duket e mundur për disa gra. Kjo është arsyeja pse në këtë artikull ne kemi vendosur të ju paraqesim një përzierje përbërësish që do t’ju ndihmojnë të humbisni 4 kg dhe 16 cm bel në vetëm 4 ditë! Po, kjo është e mundur!

Ju duke ngrene ushqime te shendetshme, duke bërë ushtrime fizike çdo ditë dhe duke pire kete pije do te jeni shume ne forme.

Përbërësit:

8 gota uji
1 lugë çaji xhinxher
1 kastravec i mesem, i qeruar dhe i prerë.
1 limone i mesme i prere.
12 gjethe nenexhik dhe 1 lugë çaji nenexhik i thate.

Përgatitja dhe përdorimi:

Përzieni të gjithë përbërësit dhe lërini ata të qendrojne brenda natës në frigorifer.

Pini 4-5 gota gjatë gjithë ditës. Ju mund të filloni në mëngjes para mëngjesit tuaj.

Ju do të ndiheni sikur keni humbur tashmë 1 kg pas dy orëve të para.

Perdorimi i rregullt i kësaj pijeje do t’ju ndihmojë të humbisni 4 kg dhe më shumë, si dhe të shkrini të gjitha yndyrnat rreth belit tuaj.

Njerëzit që kanë provuar tashmë këtë pije pretendojnë të kenë rezultate jashtëzakonisht pozitive. Merrni atë për 4 ditë dhe pastaj merrni pushim 1 javë!

Burimi: homehealthyrecipes.com
©gatuajshendetshem/përktheu j.memeli/