Gruaja shpëton foshnjën e saj nga një kamion i dalë jashtë kontrolli

Një skenë e frikshme u kap nga kamera në Vietnam më parë këtë javë, kur një kamion doli nga rruga dhe aksidentoi disa makina.
Kamioni më pas u drejtua drejt një gruaje që po mbante fëmijën në dorë, transmeton lajmi.net.

Gruaja dhe fëmija mezi arrijnë të shpëtojnë nga kamioni dhe nga njëra prej veturave që vozitej nëpër rrugë.
Nuk është bërë ende e qartë se çfarë e ka shkaktuar kamionin të humbas kontrollin. /Lajmi.net/