Pamje televizive të aksidentit në Penuhë, shikojeni si llomiten veturat

Sot rreth orës 14:00 ka ndodhur një aksident i rëndë në Penuhë të Podujevës.
Ky aksident ishte dita e fundit për një grua e cila humbi jetën, këtu mbetën shtatë persona tjerë të lënduar dhe janë në gjendje të rëndë shëndetësore.
Në redaksinë e Klan Kosova kanë arritur pamje nga ky aksident.