Pija magjike për aromë të këndshme të trupit

Kjo pije e përgatitur në shtëpi ndikon mirë në tretje dhe parandalon erën e keqe të trupit, si dhe të gojës.

Nëse doni që organet tuaja të tretjet së funksionojnë si duhet dhe ta largojnë çdo mundësi të erës së keqe nga goja, apo nga trupi, atëherë kjo pije është si e bërë për ju.

PËRBËRËSIT

2 mollë, të grira në copëza (pa fara) 5 gjethe të freskëta të lakrës jeshile 1 tubë majdanoz Lëngu i një limoni 1 copë xhenxhefil.

PËRGATITJA

Të gjithë përbërësit i lani mirë në ujë të ftohtë dhe i futni në bluarës. Përzieni mirë dhe pijeni këtë pije në bark të thatë, në mëngjes, apo midis shujtave.