Lëngu i mrekullive qe kuron të gjitha Infeksionet që mund të keni në trup, Ja si ta bëni në shtëpi

Përbërësit qe ju duhen per kete recete :
1 copë rrënjë të freskët rrike të grirë
1 copë qepë e bardhë organike e copëtuar
1 pjesë hudhër të freskët të copëtuar

1 pjesë rrënjë e freskët e xhenxhefili e grirë
1 copë spec djegës i grirë
Uthull organike e mollës (rekomandohet 3.5 l)
Udhëzime : Përgatitni të gjithë përbërësit tuaj
Mbushni një kavanoz qelqi rreth 3/4 plotë me përbërës të copëtuar dhe të grirë. Mbushni kavanozët tuaj në majë me uthull të mollës dhe sigurohuni që të mbuloni plotësisht përbërësit me uthull.