Kiara reagon pasi u tha se kompania e huaj do e hedhë në gjyq për plagjiaturë!

Pak më parë, “Iconstyle” bëri të ditur se kanë kontaktuar markën e njohur, “Cotazur”, pasi u tha se Kiara Tito u ka kopjuar rrobabanjot.

Kështu, kompania u shpreh se ndaj moderatores shqiptare, do të merren masa ligjore.

“Cotazur” konfirmoi se mes tyre dhe markën e rrobave “Kiara Tito” nuk ka asnjë bashkëpunim.

Nisur nga ky lajm, ka reaguar për herë të parë Kiara Tito.

Në një lajm ekskluziv për Top Channel, moderatorja u shpreh se nuk është kontaktuar as nga “Cotazur” dhe as nga ndonjë kompani tjetër për kopjim stili apo dizajni.

Ajo pohoi se kjo është një linjë që është dizenjuar dhe qepur enkas për brandin e saj.

Leave a Comment