“Njerkë e çmendur”, urimi special i vajzës së Mark Frrokut për Rudina Dembacajn

Ditën e sotme, aktorja e njohur Rudina Dembacaj feston ditëlindje. Ajo ka zgjedhur që këtë ditë speciale ta kalojë pranë njërëzve të saj të dashur, aty ku ka edhe zemrën: në mal.

Dhe përvec vendit, akoma më e vecantë ishte torta e ditëlindjes. Djath i njomë, mbi të cilin qëndronin qirinjtë.

Ndërkohë urimet për aktoren kanë nisur që në mes natë e mes tyre nuk ka munguar edhe urimi nga vajza e bashkëshortit të saj, Mark Frroku.

Krah një foto të tyre Mara shkruan: Gëzuar ditëlindjen njerkës më të çmendur.

Kujtojmë se Rudina ka treguar gjithmonë se ka një raport special më fëmijët e bashkëshortit të saj, ish-politikanit Mark Frroku./albeu.com/

Leave a Comment