Pas ndarjes nga burri i saj 50 vjeçar, Adelina i kalon pushimet me këtë mashkull simpatik

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, milioneri 50 vjeçar maqedonas, përcjell ORAinfo.

Mirëpo, duket se bukuroshja po e vazhdon jetën e saj si mos më mirë.

Këngëtarja ka treguar se ka filluar pushimet me djalin e saj dhe duket se po kalon shumë mirë.

Të përqafuar dhe në disponim të mirë, Adelina po shkëlqen gjatë pushimeve në krahët e djalit të saj simpatik. /ORAinfo/

Leave a Comment