Analisti “godet” liderët opozitarë: Lumiri dhe Memli po shesin kokrra në Amerikë, paraardhësit e tyre tentuan ta ndajnë Kosovën

Analisti nga Amerika, Binak Maxharraj, ka komentuar vizitat e liderëve opozitarë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Maxharraj ka thënë se ata kanë shkuar veçmas,…

View More Analisti “godet” liderët opozitarë: Lumiri dhe Memli po shesin kokrra në Amerikë, paraardhësit e tyre tentuan ta ndajnë Kosovën

Pse ‘Biden nuk e ftoi’ në takimin me vendet e NATO-s? Kjo ishte përgjigja që tanimë është bërë virale e presidentit Erdogan (Video)

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan ka dhënë një përgjigje interesante – që është bërë virale në rrjetet sociale – kur është pyetur se pse…

View More Pse ‘Biden nuk e ftoi’ në takimin me vendet e NATO-s? Kjo ishte përgjigja që tanimë është bërë virale e presidentit Erdogan (Video)