Bora Zemani dhe Donaldi konfirmojnë ribashkimin, dalin për “shopping” bashkë

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë kapur sërish bashkë. Ata janë fotografuar në një qendër tregtare.

Duket se gjithçka mes tyre është zgjidhur dhe po shijojnë dashurinë e tyre.

Marrëdhënia e tyre u kris kur Donaldi hyri në shtëpinë e BB Vip dhe u lidh me këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Fotot e sotme janë shkrepur nga qytetarë të rastësishëm.

(Visited 112 times, 1 visits today)