Besi i bën urimin epik Xhensilës për ditëlindjen duke përfshirë edhe Donaldin

9 prilli është ditë feste për Xhensila Myrtezaji, Bes Kallakun dhe gjithë familjen e tyre. Këngëtarja ka ditëlindjen dhe mbush 29 vjece. Urimet kanë qënë të shumta.Ashtu si çdo vit, këngëtarja ka marrë një urim të veçantë nga bashkëshorti i saj, Bes Kallaku. Ai ia uroi ditëlindjen këngëtaes përmes një postimi në rrjetet sociale, ku … Read more

Videοja që ‘çmendί’ serbët, StaΙone bën shqiponjën Ιιve në emision

Aktori me famë botërore, Silvester Stalone, në një “talk show”, ka bërë me duar shqiponjën e flamurit shqiptar, për të përshendetur miqtë e tij, shqiptarë në Itali (Arbëreshët). Gjatë emisionit ai u shpreh se ka respekt për shqiptarët duke i konsideruar si popull i vjetër i Ballkanit./Pamjet meP0SHT. Stalone u pyet nëse i njeh shqiptarët … Read more