U kritikua se talli fenë islame, reagon Arta Nitaj

Nga ditëlindja e Butrint Imerit, qarkulloi një video në të cilën duke qeshur, Arta Nitaj thoshte se “po e falë sabahun” marrë shkas nga veshja me një mbulesë në kokë. Momenti ngjalli shumë diskutim në rrjet duke u konsideruar si një ofendim për besimtarët musliman. Video u fshi më pas nga Butrinti, por ajo veçse … Read more

Pas ndarjes nga burri i saj 50 vjeçar, Adelina i kalon pushimet me këtë mashkull simpatik

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, milioneri 50 vjeçar maqedonas, përcjell ORAinfo. Mirëpo, duket se bukuroshja po e vazhdon jetën e saj si mos më mirë. Këngëtarja ka treguar se ka filluar pushimet … Read more

“Njerkë e çmendur”, urimi special i vajzës së Mark Frrokut për Rudina Dembacajn

Ditën e sotme, aktorja e njohur Rudina Dembacaj feston ditëlindje. Ajo ka zgjedhur që këtë ditë speciale ta kalojë pranë njërëzve të saj të dashur, aty ku ka edhe zemrën: në mal. Dhe përvec vendit, akoma më e vecantë ishte torta e ditëlindjes. Djath i njomë, mbi të cilin qëndronin qirinjtë. Ndërkohë urimet për aktoren … Read more

“Mi premtove lekët për humbjen e babait tim, sot më ironizon, a stë vjen keq Luiz…”, Ronaldo i përgjigjet deklaratave të këngëtarit

Ronaldo Sharka ka reaguar pak më parë lidhur me deklaratat e Luizit. Ky i fundit në një postim në InstaStory, i kërkoi gazetarit të shkonte të merrte 5 mijë eurot e premtuara gjatë kohës në BBV, pasi do ngelet pa punë. Mirëpo këto fjalë të Luizit, duket se e kanë prekur jo pak Ronaldon. Këtë … Read more

Kiara reagon pasi u tha se kompania e huaj do e hedhë në gjyq për plagjiaturë!

Pak më parë, “Iconstyle” bëri të ditur se kanë kontaktuar markën e njohur, “Cotazur”, pasi u tha se Kiara Tito u ka kopjuar rrobabanjot. Kështu, kompania u shpreh se ndaj moderatores shqiptare, do të merren masa ligjore. “Cotazur” konfirmoi se mes tyre dhe markën e rrobave “Kiara Tito” nuk ka asnjë bashkëpunim. Nisur nga ky … Read more