Butrint Imeri publikon fotografi nga festa luksoze e ditëlindjes me plot të ftuar VIP, ku si dhuratë mori një kalë

Këngëtari i njohur shqiptar, Butrint Imeri, ka festuar ditëlindjen e tij të 27-të. Në një festë luksoze të organizuar në jug të Shqipërisë, këngëtari i njohur festoi ditëlindjen krah një mor fytyrash publike. Ai ndau me ndjekësit e tij në InstaStory disa imazhe nga festa dhe të pranishmit. Nga pamjet e publikuara, mund të dallohej … Read more

Era Istrefi konfirmon lidhjen me kapitenin e kombëtares së Kosovës, dalin fotot bashkë

Prej disa javësh flitej për një lidhje dashurie ndërmjet Era Istrefit me Amir Rrahmanin, kapitenin e kombëtares së Kosovës në futboll. Për t’i shuar zërat, këtë e ka konfirmuar Era Istrefi nëpërmjet Instagramit. Ajo duket se po shijon romancën me Rrahmanin, e cila ka shpërndarë kolazh fotografish dorë për dore me lojtarin e Napolit. Në … Read more

“Hajde merri ato 5 mijë euro”, Ronaldo Sharka i përgjigjet Luizit dhe Kiarës: Mi premtove kur humba tim atë, nuk ndihesh keq?

Ronaldo Sharka i është përgjigjur përmes një videoje Luizit dhe Kiarës pasi këta të dy “e sulmuan” pas deklaratës së tij për Kiara Titon. Ronaldo tha në episodin e mbrëmjes së kaluar te “Kepi i Vipave” se ai do ta prezantonte emisionin më mirë se prezantuesja aktuale, Kiara Tito. Kaq është dashur që Luizi të … Read more

Martohet ish e dashura e Luiz Ejllit. Veprimi i shokëve të këngëtarit habit rrjetin

Vajza e Jozefina Topallit, Megi ka kurorëzuar në martesë dashurinë e saj disa vjeçare. Megi dhe Angji Serreqi janë martuar në Shkodër ku mësohet se dasma është zhvilluar në Shirokë buzë liqenit. Ndërkohë, që nga fotot që ka publikuar vetë Megi Topalli, rrjeti ka nisur menjëherë me komentet për Luizin. Kujtojmë se Megi dhe Luizi … Read more

Publikimet në Instagram, nëna e Fjolla Morinës flet për gjendjen shëndetësore të këngëtares

Publikimet e këngëtares kosovare, Fjolla Morina gjatë ditës së djeshme në rrjetin e saj social Instagram kanë bërë bujë. Morina ka përmendur disa artistë e figura publike në Kosovë e Shqipëri duke i akuzuar për krim të organizuar. Nëna e saj, Selvete Rexha është rrëfyer për Insajderin sot. Ajo ka thënë se distancohet plotësisht nga … Read more

Stresi për Fjolla Morinën: Ka probleme psiqike, institucionet shëndetësore të merren urgjent me të

“Këta janë krimi i organizuar”, Stresi reagon pas deklaratës së Fjolla Morinës: Duhet dërguar urgjent në institucionin përkatës Fjolla Morina tronditi jo pak opinionin publik mëngjesin e ditës së premte ku deklaroi se e dinte se kush e kishte zhdukur “mbretin e basteve” Ervis Martinaj, si dhe akuzoi ish-bashkëshortin e saj Fisnik Syla, këngëtaren Morena … Read more

‘Mendoja se do më binte të fikët’, sopranoja shqiptare merr propozimin për martesë në mes të skenës në Francë

Enkeleda Kamani dha një intervistë për emisionin “Rudina” pasditen e sotme. Ajo foli për rolin e Violetës në “La Traviata” dhe premierën e parë në këtë rol në Teatrin Lorraine në Francë. Pas premierës, partneri i saj Davidi iu drejtua skenës me një unazë në dorë duke rënë në gjunjë përpara saj. Gjatë intervistës sopranoja … Read more

Fjolla hedh akuza të rënda ndaj Stresit e Morena Tarakut, thotë se ata organizuan vrasjen e Ervis Martinaj

Fjolla Morina, vazhdon të bëj deklarata të forta. Kësaj radhe nuk ka hezituar të përmend emrat e estradës shqiptare, shkruan lajmi.net. Ajo ka akuzuar Stresin e Morena Tarakun lidhur me vrasjen e Ervis Martinaj. Sipas saj ata bashk me një person tjetër që poashtu ia ka përmendur emrin kanë ndikuar që ajo të mos lëviz. … Read more