Familja më e pasur në botë, ata fitojnë 70 mijë dollarë në minutë – mbi 4 milionë në orë dhe 100 milionë tjera brenda 24 orëve

Familja më e pasur në botë, ata fitojnë 70 mijë dollarë në minutë – mbi 4 milionë në orë dhe 100 milionë tjera brenda 24 orëveFamilja më e pasur në botë, familja Walton, fiton 70 mijë dollarë për çdo minutë që kalon, shkruan Bloomberg.Dhe derisa ju po lexoni këtë artikull, familja më e pasur në … Read more

I ‘zuri’ vendin në Top Channel, Nevina Shtylla i bën kërc’ënimin epik Ilda Bejlerit

Largimi i moderatores Ilda Bejleri nga supersport u shoqërua me një zhurmë të madhe mediatike, për shkak edhe të sherrit që pati me gazetarin sportiv Dritan Shakohoxha. E teksa shfaqet përkrah Edi Manushit, bukuroshja Bejleri është përballur me Nevina Shtyllën, e cila u largua nga ky emision për emisionin ‘E diell’. Teksa ishte e ftuar … Read more

Ju kujtohet Paola e Piter Panit? Shikoni çfarë i paska ndodhur para pak ditësh

Me embelsine dhe zgjuarsine e saj mori zemrat e publikut gjate emisonit per femije sezonin e kaluar. Paola, vogëlushja e “Piter Pan”, dy ditë më parë festoi ditëlindjen dhe mbushi 6 vjeç. Paola fitoi dashurinë e të gjithëve me çiltërsinë e saj prej fëmije dhe ëmbëlsinë që e karakterizonte. Ka kaluar më shumë se një … Read more

Deputeti I LDK-së thotë se i mban videot e Lladrovcit në telefon për të qeshur me të

Deputeti i LDK-së, Arban Abrashi ka thënë se mban shumë video qesharake në telefonin e tij. I ftuar në emisionin veror të RTK-së, Abrashi ka thënë se qesh shumë edhe me videot e kryetarit të Drenasit, Ramiz Lladrovci, transmeton Magazina.al Abrashi ka thënë se ruan shumë video qesharake, e një ndër ta është edhe intervista … Read more

Gunga në këmbë/ Si e ‘gënjeu’ familjen për shëndetin Gjergj Xhuvani

Regjisori i ndjerë Gjergj Xhuvani që ndërroi jetë dy ditë më parë e kishte mbajtur të fshehtë gjendjen shëndetësore nga familja e tij. Ai ishte nisur vërtet drejt shtetit fqinj për të xhiruar filmin e ri ‘Liqeni im’, një bashkëproduksion italiano-shqiptar. Xhuvani qëndroi në Itali edhe dy ditë më tepër pas përfundimit të xhirimeve të … Read more