E keni parë ne fejesë, por ja si duket në përditshmëri reja e Mihrijes

Mihrije Braha dhe Naim Abazi fejuan djalin e tyre të vetëm platorin.

E nga fejesa ata sollën imazhe të shumta për ndjekësit.

E kemi parë në shumë imazhe nga fejesa por si duket reja e Mihrijes në jetën e përditshme?

Në këtë foto që kapostuar së fundmi duket shumë e thjeshtë dhe e bukur./InfoKosova/

(Visited 1,399 times, 1 visits today)