Flet Rina Balaj: Kjo është arsyeja e ndarjes me Sin Boy

Këngëtarja e dashur për publikun Rina Balaj kohë më parë ka konfirmuar në T7 ndarjen nga reperi Sin Boy.

Por, e ftuar në Prive dhe e pyetur se nga 1 deri në 10 sa toksik ishin tre muajt e fundit në lidhje, ajo tha 2 mijë.

“Tre muajt e fundit, toksikë 2 mijë”.

Tutje gazetari e pyeti se pse sot Rina është beqare, ajo tha “ndarja”.

E pyetur për arsyen e ndarjes së çiftit, Rina tha se arsye ishte distanca.

“Gjithçka ka ndodh qysh është dashtë me ndodh”, u shpreh më tej këngëtarja e dashur për publikun.

(Visited 75 times, 1 visits today)