Gazetares shqiptare i futet vajza në studion e lajmeve gjatë transmetimit

Moderatorja dhe gazetarja Eriona Rusi ka publikuar nje video shume te vecante ne Instagram.

Ajo eshte bere nostalgjike dhe ka publikuar nje video teksa jepte edicionin e lajmeve ne Top Channel.

Sapo Eriona ka thene “Mirupafshim” vajza e saj 4 vjecare ne ate kohe ka hyre me vrap ne studio duke dale edhe ne transmetim.

Perbri kesaj Eriona shkruan: Ky eshte nje nga momentet me emocionuese dhe qesharake qe me ka ndodhur ndonjehere ne studion e lajmeve.

Nikol nuk i kishte mbushur 4 vjec dhe sapo degjoj fjalen mirupafshim u turr, ndersa une harrova fare qe ishte mikrofoni ndezur.

Nepermjet kesaj video duket qarte qe sakrificat e medha te nenave qe punojne ne media jane shume te veshtira edhe per femijet e tyre.