Gold Ag dhe Shyhrete Behluli publikojnë këngën “Ah Kosovë” (VIDEO)

Reperi i njohur kosovar, Gold Ag dhe këngëtareja Shyhrete Behuli kanë publikuar projektin e ri muzikor, shkruan Republika Online.

“Ah Kosovë”, mban titullin kënga më e re e dyshes, e cila është e kompletuar edhe me video-klip.
Kjo këngë që është publikuar e dyshes trajton temën e largimin e të rinjëve të Kosovës për në vende të ndryshme të Europës.

Ky nuk është projekti i parë i dyshes, pasi ata kanë publikuar edhe disa bashkëpunime muzikore më herët.
Për me shumë ndiqeni videon:

(Visited 479 times, 1 visits today)