“Ju kam kallxu”, pas lirimit nga Βυrgu, Fero ka një paralajmërim

Reperi i njohur, Feronit Shabani i njohur për publikun si Fero, pas lirimit nga bu rgu është mjaft aktiv në rrjetet sociale.

Fero kohët e fundit nuk ka qenë shumë aktiv me projektet muzikore.

Mirëpo, duket se shumë shpejt do të ketë rikthim nga reperi jo vetëm me këngë të reja por edhe në pamjen e tij të jashtme.

Së fundmi, reperi na ka treguar se ka nisur të ushtrohet dhe këtë nuk ngurron ta publikojë në rrjete sociale, shoqëruar bashkë me një paralajmërim.

Fero ishte arre stuar pasi kishte go ditur një qytetar brenda veturës.

Avokati i reperit kishte dhënë detaje për Gazetën Insajderi ku kishte treguar se ngjarja pati eѕklauar pasi personi që ndodhej në veturë ka lëshuar një këngë të Unikkatilit.

Egzon Halimi, avokati mbrojtës tha se ngjarja ka filluar pasi qytetari i cili po kalonte në rrugë me veturë ka ofe nduar dhe ka sh arë Feron.

“Rasti ka ndodhur përderisa Fero ka qënë duke pirë kafe me disa fëmijë që ishin fansa të tij, të cilët i ka taku rastësisht para banesës së vet, pastaj ka kalu me kerrë një djalë i cili ka ofe nduar dhe e ka sh arë reperin Fero, ky nuk ka reaguar”, kishte thënë ai.

(Visited 34 times, 1 visits today)