“Kryetar më i mirë i Skenderajt, Sami Lushtaku apo Bekim Jashari?”, kjo ishte zgjedhja e Ganës

Ganimete Musliu ishte pjesë e rubrikës “Kë Zgjedh” në emisionin “Mirage”.
Ajo u vu para shumë zgjedhjeve të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Deputetja Musliu, u pyet edhe se cili është kryetar më i mirë i komunës së Skenderajt.

Ajo zgjodhi mes Sami Lushtakut dhe Bekim Jasharit.

Këtë përgjigje dhe shumë të tjera i gjeni në materialin e mëposhtëm:

(Visited 35 times, 1 visits today)