Kush është këngëtarja shqiptare që pagoi 86 mijë euro vetëm për një veshje

Kida është një prej këngëtareve më të dashura dhe më të suksesshme shqiptare. Ajo pëlqehet aq shumë nga publiku, sa fansat mbajnë radhën nëpër koncerte.

Kjo ka bërë që Kida të ketë dalje të shumta publikisht dhe si pasojë i dedikon një rëndësi të madhe pamjes së jashtme. Këngëtarja vishet shumë luksoze me firmat më në trend të momentit.

Së fundmi, ajo u shfaq në të verdhë dhe veshja e saj kap vlerën marramendëse plotë 86 mijë euro. Këtë e zbuloi faqja e njohur “ShqipClosed”, e cila ka postuar çmimin edhe të veshjeve si dhe aksesorëve.

Sa i përket muzikës, Kida dhe Ledri ditë më parë sollën bashkëpunimin e tyre të radhës “Tdu” që deri tani është pritur shumë mirë./abcnews.al

(Visited 143 times, 1 visits today)