Monika Lubonja zbulon arsyjen e vërtetë pse është single

Monika Lubonja është një nga personazhet e Big Brother Vip, e cila ka zgjedhur të shijojë në maksimum famën që mori nga ky program, që pas daljes së saj nga shtëpia e BBV aktorja është shumë aktive në studiot televizive, por dhe në rrjetet sociale.

Lubonja rrëmben vëmendjen e mediave rozë me “thumbat” e saj kundrejtë ish-banorëve, apo edhe duke ndarë detaje nga jeta e saj private, në çdo intervistë Monika ngacmohet për jetën e saj personale.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj “hallin” që e mundon, me anë të një instastory, me fjalë të tjera ajo tregon se është zgjedhja e saj të rrijë single, duke “refuzuar” këdo që i afrohet.

“Kush ankohet që është single, por në të njëjtën kohë nuk i jep asnjë shanc askujt,”-shkruan Lubonja përbri fotos.

(Visited 57 times, 1 visits today)