Kirurgu më i njohur i zemrës tregon se çfarë e shkakton sëmundjen e zemrës në të vërtetë

Ai pohon se ata ishin gabuar kur besonin se sëmundja e zemrës ishte shkaktuar nga kolesteroli i lartë i gjakut. Ai thotë se trajtimi i zakonshëm përfshin medikamente për të ulur kolesterolin dhe një dietë pa yndyrna, por është joefektive. Ai thotë se trajtimi i sëmundjeve të zemrës duhet të ndryshojë pas zbulimit se sëmundja … Read more

“Piva ujë me stomakun bosh për 1 muaj. Ajo që më ndodhi më habiti totalisht”

Pse të gjitha gratë japoneze kanë një trup perfekt, të tonifikuar dhe lëkurë të pastër. Nëse bëni një kërkim të vogël në internet për to, do të zbuloni një ritual që ata e ndjekin çdo ditë, i cili i ndihmon që të mbajnë trupin në formë. Japonezet konsumojnë çdo ditë një gotë ujë esëll, sapo … Read more