Pas frikës për tradhti, kjo është kontrata miliona dollarëshe që JLo dhe Ben kanë firmosur

Pas vitesh romancë, dyshja Jennifer Jopez dhe Ben Afflek u kurorëzuan.

Në një organizim unik dhe vend ‘gjigant’, çifti bënë edhe dasmë speciale.

Por, Jlo dhe Ben donin të shmangnin çdo tradhti dhe për këtë arsye ata krijuan një marrëveshje.

Sipas marrëveshjes, JLo do të marrë një shumë prej 5 milionë dollarë nëse Affleck e tradhton, ndërsa e njëjta shumë vlen edhe për aktorin në rast tradhtie nga ana e këngëtares.

(Visited 111 times, 1 visits today)