Pasi u kapën mat, Bora Zemani pranon ribashkimin me Donaldin?

Prej ditësh në rrjet qarkullojnë lajme se Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë ribashkuar.

Këto lajme sikur u konfirmuan ditën e djeshme pasi dyshja u kapën mat në Genova të Italisë.

“Kryefjala.com” siguroi disa foto të tyre duke bërë pazar.

Moderatorja Bora Zemani ka reaguar duke publikuar një selfie të saj nga Italia, e cila është marrë si konfirmim i lajmeve të ribashkimit, nga ana tjetër Donaldi nuk ka reaguar ende.

(Visited 164 times, 1 visits today)