Publikohet video, ja çfarë bëjnë Antonela e Tea kur pijnë shumë

Dy ish-konkurrentët e emisionit “Për’puthen”, Tea Trifoni dhe Antonela Berisha janë pare kohëve të fundit së bashku në Shqipëri.

Dyshja u bë e famshme në këtë emision, e që Tea arriti të dal ‘çift’, por që në fund u kuptua se ishte vetëm një ‘lojë’ e saj dhe Andit, pasi ajo ishte e lidhur jashtë programit me Beartin.

Ndërsa, Antonela u shpreh hapur se kishte një pëlqim për Mevlanin dhe Atdheun, por se nuk arriti të dilte me asnjërin çift.Së fundmi në rrjetet sociale po shperndahet një video e Antoneles e Teas, që duken të de.hura në një taksi.Video është bërë nga Antonela, e cila shprehet se taksisti u ka thënë se janë ma.nipulatoret më të mëdha në Shqipëri.MMV-ja e ma.nipulimit Tea Trifoni”, thotë Antonela duke qeshur.